Stěnové topení na přírodní izolaci. Vše z mědi musím ohýbat a kopírovat všechny nerovnosti na zdi.No dost zajímavá práce, na starém domě.

Follow

@archos Už jsem viděl podlahové i stropní, ale stěnové zatím ne.

· · Web · 1 · 0 · 1

@panHiro Dělá se také, ale tady to není úplně klasické stěnové topení.To je nízkoteplotní a je tam víc metrů trubek.Zde je normální radiátorový ventil na přívodu. Takto jsem to taky ještě nedělal, ale je na to projekt, tak to snad bude fungovat 😃

@archos @panHiro a je pod tim nejaky hlinik aby odrazel zareni? podle me zkusenosti to dela dost, jinak dost energie projde zdi do pryc.. nicmene jsem neco takoveho taky jeste nevidel.. a ta elektroinstalace v rakosu, to je fakt dobry :-D no musi to byt dost pakarna ohybat tu trubku a nosit ji porad po cele zdi smotanou, pokud to teda neni z vic kusu..

@mig Tady je pohled skladby z boku. Hliníková fólie není žádná, ale asi ani není zde potřeba. Pakárna to docela je, trubka má 5 m, tak je ohýbání docela dost.Nejhorší je to kopírování toho rákosí, s tím je fakt sraní. No ze železa bych to dělal nechtěl 😃
@panHiro

Sign in to participate in the conversation
Tooxy.cz

Nezávislý #Mastodon server pro české a slovenské uživatele. Vytvořte si účet na Tooxy.cz a sledujte/komunikujte s uživateli na jiných instancích po celém světě. Zdarma, bez reklam, bez přehnaných podmínek a cenzury.